Opakowaniami drewnianymi zajmujemy się od 2001 r.
Początkowo funkcjonowaliśmy jako odrębne jednostki, by w 2005 r.  dokonać fuzji, połączyć siły, pomysły i energię, aby stworzyć jedną firmę funkcjonującą do dnia dzisiejszego pod nazwą

Grupa Polska Firma Paletowa – Produkcja Sp. z o.o.

 

Na przestrzeni lat, współpracując z polskimi oraz zagranicznymi partnerami  zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Nasze produkty tworzymy z pasją. Jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania, dlatego szybko staliśmy się liderem w branży. Cechuje nas terminowość i rzetelność. Projektujemy rozwiązania magazynowe i wspieramy zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa czołowych globalnych marek, praktycznie ze wszystkich gałęzi przemysłu.


\

Jakość

Fundamentalną wartością przy produkcji opakowań drewnianych jest ich wysoka jakość oraz wytrzymałość.  Współpracując z naszą firmą mają Państwo pewność, iż surowce z jakich wykonane są nasze opakowania pochodzą z polskich lasów, co jest gwarancją nie tylko wysokiej jakości, wytrzymałości ale również  estetyki naszych produktów. Realizujemy także projekty na indywidualne zamówienie, co oznacza że otrzymują Państwo produkt idealnie dopasowany do Państwa potrzeb.

Aby móc utrzymać wysoki poziom usług pracujemy na maszynach i urządzeniach  najwyższej jakości.

\

Zespół

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, ludzie zorientowani na cel, z dużym doświadczeniem w branży, poparte wieloletnim stażem, pełni energii i zapału, którzy interesując się innowacyjnymi rozwiązaniami, uczestnicząc w szkoleniach stale pogłębiają swoją wiedzę, by móc sprostać Państwa oczekiwaniom.

\

Oferta

Tworząc opakowania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, oferta opakowań i produktów z drewna stale się rozwija i powiększa.

\

Terminowość

Szanując Państwa czas i zasoby dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie zrealizowane było w ustalonym terminie. Dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym oraz flotą samochodów dostawczych jesteśmy w stanie zapewnić Państwu  terminowe dostawy.

Grupa PFP

Składowa 51,
42-530 Dąbrowa Górnicza,
Polska

tel: +48 32 330 97 04
tel: +48 32 330 97 05
fax: +48 32 330 97 06